З ГПУ звільнився "найбагатший слідчий України"

Старший слідчий з особливо важливих справ другого управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Юрій Кривобок звільнився.

 

Кривобока називають "найбагатшим прокурором України". Про звільнення з посади прокурора говорить подана ще на початку грудня 2019 декларація перед звільненням.

 

Повідомляється, що у 2015 році дружина цього слідчого продала МВС і Міноборони квартир на понад 80 млн грн. Раніше сім’я Кривобока скупила 16,6 гектарів землі державного агрокомбінату "Пуща Водиця", які були безплатно приватизовані місцевими мешканцями. Землю Кривобоки віддали під забудову компанії "Укрполіскорм" дружини нардепа від Радикальної партії Сергія Скуратовського.

 

Будувала фірма "Укрполіскорм" на позичені у ПАТ "Укрінбанк" 159,5 млн грн. Квартири були в іпотеці і банк неодноразово надавав дозвіл "Укрполіскорм" на їх реалізацію, за умови, що отримані кошти підуть погашення заборгованості за кредитом. З дозволу банку квартири переоформлялися, в тому числі, на дружину слідчого Кривобока і перепродувалися. У 2017 була зареєстрована кримінальна справа. За версією слідства, посадові особи ТОВ "Укрполіскорм" шляхом обману та зловживаючи довірою ПАТ "Укрінбанк" реалізували іпотечне майно, не погасивши борг.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО