Новорічні пісні виявились шкідливими для здоров’я

Різдвяні мелодії можуть не лише дарувати атмосферу свят, а й шкодити психічному здоров’ю. 

 

Зимові свята передбачають мандаринки, ялинки, сніг, гірлянди та новорічний плейлист. Звісно ж, у переліку може бути ще чимало пунктів для створення настрою, однак без святкових мелодій важко уявити собі снігову пору. Але такі пісні можуть мати не лише позитивний, а й негативний вплив. І найбільше від цього страждають продавці у магазинах. А все тому, що у сезон там постійно лунають одні й ті ж веселі пісеньки без перерви.

 

Достатньо спитати у працівників маркетів про їхнє ставлення до музики, і вони точно розкажуть, наскільки її ненавидять. А недавнє дослідження американських учених виявило, що повторювані новорічні пісні загрожують здоров’ю психіки, адже викликають постійне роздратування.

 

«Ці мелодії народжують у людей, які змушені слухати їх постійно, неприємні відчуття того, що вони у пастці. Інколи ці мелодій викликають невдоволення і у звичайних покупців, адже нагадують про те, що потрібно купувати подарунки, турбуватись про задоволення очікувань інших людей, організацію свят. Дехто реагує на музику імпульсивними покупками, інші ж просто покидають магазини», – пояснює клінічний психолог Лінда Блер.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО