В Україні запустили проєкт “Нова Митниця”

Львівська митниця ДФС припинила свою роботу, натомість від сьогодні працює Галицька служба Держмитслужби.

“Сьогодні, 8 грудня, о 00:00 офіційно запустилась Нова митниця, ще тільки початок побудови нового держоргану, який буде справді працювати для платників податків, – повідомив голова голова Державної Митної Служби Максим Нефьодов.  – Але нам вдалось не допустити потрапляння більш ніж 500 найбільш «сумнівних» керманичів до лав нової ДержМитСлужби, скоротити кількість митниць з 26 до 16 та забезпечити майже непомітний для користувачів перехід від одного держоргану до іншого. Вже о 00:03 була оформлена перша експортна декларація на вантаж в Аккермані, який зайшов о 23:49 ще в ДФС. Ну і опівночі був оформлений перший рейс в Борисполі”.

 

Нефьодов пише, що всю всю ніч чатік керівництва держмитслужби нагадував вулик: в.о. керівники митниць об‘їжджали пости, аби переконатись, що проблем немає. В центральному апараті була виведена на роботу група, яка розбирала всі складні випадки.

 

“Я вдячний команді, яка забезпечила цей запуск, ви реально молодці! Окрема подяка ІТ-департаменту за перекомутацію системи по всій країні і Державна податкова служба за одночасний перевипуск тисяч ЕЦП для наших співробітників. Ще залишаються точкові питання, які розгрібемо за тиждень – місця доставки, окреми випадки транзиту, особливості роботи залізниці. Але в цілому все добре, працюємо далі. Наразі до штату ДержМитСлужби переведено більше 50% працівників і цей процес буде продовжуватись в грудні. В грудні ж стартуємо конкурси, аби замістити тих, кого звільняємо”, – резюмував Максим Нефьодов.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО