Клімкін закликав українців відмовитися від продукції Apple

Сьогодні, 29 листопада, колишній глава МЗС України Павло Клімкін закликав у Twitter відмовитися від пристроїв компанії Apple.

 

Така заява Клімкіна пов'язана з недавнім визнанням вищезгаданою компанією півострова Крим територією Російської Федерації, про що було зазначено в новому додатку.

 

"А слабо, як кажуть, відмовитися від Apple, якщо вони Крим готові визнати російським? Та й сказати, а ну їх, цих пристосуванців... переходимо на інше, а цей бренд більше не визнаємо. Немає на них Джобса. Такий бренд не може бути номером 1, до побачення!"

 

Нагадаємо, 27 листопада стало відомо, що Apple вніс поправки в географічні назви Криму і міста федерального значення - Севастополя.

 

Представники компанії Apple на зустрічі з головою комітету Держдуми Росії з безпеки і протидії корупції Василем Піскарьовим повідомили про внесення правок у продукти компанії.

 

"Apple внесла свої поправки в географічні назви суб'єкта (РФ - Ред) - Крим - і міста федерального значення - Севастополя (в продуктах компанії - Ред). (Назви - Ред) приведені у відповідність з Конституцією РФ", - сказав Піскарьов, повідомляє "Інтерфакс".

 

Компанія показала візуальні докази внесених нею змін. Як повідомив Піскарьов, тепер кожен користувач продукції Apple, входячи в програму " Карти" та вибираючи на карті півострів Крим або будь-яке з його міст, побачить, що цей регіон позначений як російський.

 

Чиновник заявив, що переговори на цю тему з представниками компанії Apple тривали з травня 2019 року.

 

Представники компанії неодноразово просили продовжити їм термін на внесення змін в свої сервіси.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО