Лірник відреагував на слова Молочного про "фашистів у Києві"

Український шоумен і актор Антон Лірник вперше прокоментував скандал, пов'язаний з висловлюванням зірки Сomedy Сlub Андрія Молочного про "фашистів у Києві". Лірник зізнався, що намагається утримуватися від коментарів з цього приводу та наразі не планує зустрічі з колишнім колегою. 

 

Антон Лірник зізнався, що раніше вони Андрієм Молочним регулярно зідзвонювалися, оскільки разом грали в "Дует імені Чехова", проте вже давно не спілкувалися.

 

"Я не знаю, де він зараз працює, оскільки дуету імені Чехова давно вже немає. А я утримався від коментарів, тому що не люблю, коли травлять людини, який, на думку суспільства, зробив помилку і написав те, що суперечить думкам більшості. Якщо хтось помиляється, я готовий поговорити з ним особисто і висловити йому свою думку. Але приєднуватися до публічної прочуханки мені не дуже імпонує", - говорить Лірник.

 

Щодо можливої зустрічі з Молочним Лірник зазначив, що наразі такого у його планах немає, проте з часом — цілком ймовірно:

 

На питання, чи не з'явилося у Антона бажання зустрітися з Молочним, шоумен відповів:

 

"Зараз я цього робити не буду — він теж переживе цю ситуацію, впевнений, що для нього вона теж болюча. Але коли вщухне галас і всі трохи заспокоїться, я обов'язково з ним поговорю. Мені цікаво почути його думки з цього приводу".

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО