Зеленський виправдався за скандал с «Квартал 95» та Гонтаревою

Президент України прокоментував ситуацію з номером «Квартал 95» про спалений будинок Гонтаревої.

 

Президент України Володимир Зеленський виправдався за скандал з «Квартал 95» та колишньою головою Національного банку України Валерією Гонтаревою.

 

Відзначається, що президент України прокоментував ситуацію з номером «Квартал 95» про спалений будинок Гонтаревої в особистій переписці з актором та колишнім колегою Олександром Пікаловим.

 

“Я написав йому:” ну що? “. Він відповів:” отож “. І все. Це гумор, це жарти. Це жарти і потрібно на це дивитися якось легше. Але мені здається, що, якщо Володимир Олександрович Сьогодні не був би президентом країни, цей номер зайшов би, все б сміялися і не було б ні зауважень, ні проблем – нічого “, – вважає Олександр Пікалов.

 

Зірка відзначив, що після скандалу, який розгорівся навколо пісні Євгена Кошового та хору Верьовки та визвала резонанс втягнувши студію у скандал, вони будуть більш обачно писати сценарії.

 

“Це проблеми цих людей (про які жартує студія” Квартал 95 “- ред.), Але після цього випадку, напевно, будемо робити так, щоб нікому не нашкодити, тому що накинулися на хор Верьовки. Вони співають дуже красиво. Вони що, після цього номера погано почали співати?”, – додав актор.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО