У МОЗ розповіли про ситуацію з грипом в Україні

За тиждень вакциновано від грипу 34 тис. 165 осіб. Епідемічний поріг щодо захворюваності на грип в Україні не перевищений / фото УНІАН За минулий тиждень понад 150 тисяч осіб в Україні захворіли на ГРВІ, з них 65% - діти. Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, цей показник на 17,6% нижчий від епідемічного порогу.

 

За цей період було зареєстровано шість випадків серед пацієнтів, клінічний стан яких підлягає визначенню гриппоподобного захворювання, і 20 випадків важкої гострої респіраторної інфекції. У країні відсутня циркуляція вірусів грипу. Жодного летального випадку внаслідок грипу в Україні не зафіксовано.

 

Там відзначили, що за тиждень вакциновано від грипу 34 тис. 165 осіб. Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

 

Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Не займайтеся самолікування - звертайтеся до лікаря.  Найкраща профілактика грипу — це щорічна вакцинація.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО