Міносвіти призупинило атестацію вишів

Міністерство освіти та науки України призупинило атестацію вищих навчальних закладів, за результатами якої кращі виші могли отримати 100 млн грн на базове фінансування науки.

 

Міністр освіти і науки Ганна Новосад пояснила, що відомство було змушено піти на цей крок, аби провести об'єктивний та незалежний аналіз та експертне оцінювання наукової діяльності вишів.

 

Для цього призначено донабір незалежних експертів, у тому числі міжнародних фахівців, з підвищеними вимогами до кандидатів.

 

«Якість результатів та довіра до них є набагато важливішими, ніж „гонитва“ за строками атестації», — наголосила міністр.

 

Новосад додала, що університети зможуть пройти атестацію на початку 2020 року, при цьому на базове фінансування науки буде передбачено не 100, а 400 млн грн.

 

Кошти, передбачені на підтримку університетської науки у 2019 році, можуть передати пілотному проекту зі створення центрів колективного користування науковим обладнанням у вишах.

 

Атестація вишів проводиться раз на п’ять років. За її результатами розподіляються бюджетні кошти на базове фінансування наукової діяльності.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО