Уряд хоче передати тварин з цирку до заповідників

Міністерство енергетики та захисту довкілля планує передати тварин, які сьогодні перебувають на балансі державних циркових підприємств, до заповідників, зоопарків та притулків. Про це повідомляє «Hromadske.ua» із посиланням на пресслужбу відомства.

 

- Тварини повинні жити не в цирку, — заявили у міністерстві.

 

Там зазначили, що Мінекоенерго долучається до робочої групи щодо передачі тварин, які перебувають на балансі державних циркових підприємств, до установ природно-заповідного фонду, зоопарків, реабілітаційних центрів, притулків тощо. До складу робочої групи, зокрема, ввійде заступниця міністра енергетики та захисту довкілля України Ірина Ставчук.

 

Зазначимо, законопроєкт №9453 щодо заборони використання тварин у цирках відкликаний через припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання.

 

У низці міст, зокрема й у Києві, діє заборона на використання тварин у пересувних цирках.

 

В Україні діє сім державних цирків, які фінансуються з державного бюджету: у Києві, Львові, Харкові, Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі та Одесі. 5 жовтня 2019-го міністр культури Володимир Бородянський зазначив, що «Україна якомога швидше має стати державою, де буде відсутнє таке ганебне явище як цирк з тваринами».

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО