Мендель оскандалилася публікацією фото з прапорами "ЛНР"

Спікер гаранта Конституції України Володимира Зеленського Юлія Мендель в черговий раз потрапила в скандал і нарвалася на різку критику в соціальній мережі через публікацію в соцмережах.

 

В цей раз в своєму Twitter-акаунті Мендель опублікувала фото ремонту моста в Станиці Луганській, на якому видно прапори терористичної «ЛНР». «Після виведення військ ведеться будівництво мосту в Станиці-Луганській», - підписала фото чиновниця.

 

Відзначимо, що дана публікація викликала жорстку реакцію українців, які обурилися ворожими прапорами на мосту. Люди запитали Мендель, чи готова вона відповідати за такий пост. У свою чергу, німецький журналіст Юліан Ропкі і зовсім запитав, чи не будує Україна інфраструктуру для ще одного «Придністров'я».

 

«Хочу сподіватися, що ви не будуєте інфраструктуру для того, щоб ще одне Придністров'я / Південна Осетія / Абхазія могла існувати. Як показують прапори, поки ваш міст закінчується в «ЛНР», а, отже, на підконтрольній Росії території. Я дійсно сподіваюся, що у вас є більш масштабний план за цим всім, що нам тільки що довелося побачити», - написав він. Як відомо, після узгодження Україною скандальної «формули Штайнмайера» на Донбасі почалося розведення сил і засобів.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО