Австрійці хочуть будувати в Україні дороги з глини

Австрійська фірма запропонувала побудувати дороги з глини на Закарпатті.

 

В австрійській компанії Хользо ГмбН запропонували будувати дороги в Закарпатській області з використанням глини. Перший експериментальний кілометр такої дороги планується прокласти між с. Данилово та Олександрівка (Хустський р-н) вже в жовтні 2019 року.

 

Як йдеться на сайті Закарпатської облдержадміністрації, дана домовленість була досягнута між головою ОДА Ігорем Бондаренко і представниками Хользо ГмбН під час зустрічі.

 

За словами представників австрійської компанії, гарантійний термін служби доріг з глини – 10 років, її вартість – в п’ять-шість разів менше асфальтобетонних доріг. В даний час цю технологію вже використовують 50 країн.

 

“Не бачу перешкод, щоб не використовувати на Закарпатті цю унікальну технологію. Якщо вона доведе свою ефективність, це дозволить в кілька разів прискорити будівництво доріг в області. Наш край в цій справі стане прикладом для всієї країни. Думаю, ця ідея дуже корисна, оскільки вона добре поєднує прийнятну ціну і високу якість. Можу вас запевнити: будете мати повну підтримку ОДА в реалізації цього проекту”, – цитує прес-служба Бондаренко.

 

Крім того, присутній на зустрічі керівник Служби автомобільних доріг в Закарпатській області Михайло Попович повідомив, що зазначена технологія вже пройшла випробування в експертному інституті. За його словами, будувати дороги таким способом можна в будь-яку погоду, а побудована глиняна дорога також може бути використана як основа для асфальтобетонного покриття.

 

“У нашій області використання цієї технології може значно прискорити будівництво доріг, особливо сільських і лісових”, – додав він.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО