У Мінрегіоні повідомили, коли розпочнеться опалювальний сезон

У кожному регіоні органи місцевого самоврядування самі вирішують, коли починається опалювальний сезон. Коли увімкнуть опалення – залежить від погодних умов, технічних моментів та погашення боргів.

 

Про це сказала міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак, повідомляє пресслужба Мінрегіону.

 

За її словами, уряд зробив все, щоб опалювальний сезон 2019/20 розпочався вчасно у всіх містах України. Календарна дата старту – 15 жовтня. Але у кожному регіоні органи місцевого самоврядування самі вирішують, коли починати опалювальний сезон. Оскільки все залежить від температурних режимів, технічної готовності підприємств теплоенергетики та погашення боргів за газ.

 

«Органи місцевого самоврядування готові розпочати підключення опалення об’єктам соціальної сфери з 10 жовтня, а житловому фонду – з 15 жовтня. Але по факту опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря буде нижче +8ºС. Щодо технічної готовності то, за інформацією з регіонів, готовність житлового та соціального фондів становить майже 100%, а комунальних підприємств теплоенергетики – 100%. Є певні проблеми з входженням в опалювальний період у приватних підприємствах та тепловиків Донецької та Луганської областей, які Уряд вирішує спільно з органами місцевого самоврядування», – зазначила Альона Бабак.

 

У Мінрегіоні наголосили, що усі регіони технічно готові розпочати опалювальний сезон за виключенням:

 

  • Запорізька область: не завершена підготовка 11 котелень, частини житлових будинків та ряду об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства;
  • Львівська область: залишаються не підготовлені ТЕЦ, що подають тепло жителям міст Новий Розділ та Новояворівськ;
  • Питання підключення опалення у містах Сміла та Шепетівка вирішується;
  • Донецька область – питання реструктуризації боргу НАК «Нафтогаз» на стадії урегулювання.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО