Уряд звільнив головного українського «декомунізатора»

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович був звільнений зі своєї посади за рішенням кабінету міністрів України.

 

Про це пише видання «Страна.ua» з посиланням на заяву депутата від партії «Слуга народу» Максима Бужанського.

 

Нардеп зазначив, що звільнення відбулося за згодою сторін. Офіційне оголошення про це рішення, судячи з усього, буде зроблено під час брифінгу.

 

Пізніше інформацію про звільнення В’ятрович підтвердив на своїй сторінці в Facebook. У прощальному відеозверненні він заявив, що «в основному досяг» амбітних цілей, які він перед собою ставив.

 

В’ятрович також висловив упевненість в тому, що після його відходу інститут продовжить працювати в тому напрямку, який було задано при ньому, а також понадіявся на відкриття «Музею Революції гідності».

 

«Я отримав запевнення від прем’єр-міністра Олексія Гончарука що, незважаючи на зміну керівника, інститут збереже статус органу влади і інструменту політики національної пам’яті, будуть продовжені формат і напрямки роботи», — сказав він.

 

Український інститут національної пам’яті, який очолював В’ятрович, є державним органом, підвідомчим Кабінету міністрів України, і відповідає за формування і реалізацію історичної політики держави.

 

Володимир В’ятрович — український історик, який здобув освіту у Львівському університеті. Був одним з активістів Євромайдану. У 2014 році він був призначений на посаду директора інституту національної пам’яті, де активно зайнявся декомунізацією країни. Саме він представляв відповідний законопроект у Верховній Раді.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО