Маяки в Україні стануть туристичними об’єктами

У Міністерстві інфраструктури України заявили про те, що маяки у різних містах України стануть відкритими для відвідування. Бердянські маяки можуть поповнити список «нових» туристичних принад України.

 

Як повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури, таке рішення прийняли спираючись на світову практику, де такі об’єкти як маяки вже давно перестали бути лише навігаційними, а стали ще й туристичними, культурними та історичними пам’ятками. В Україні такими пам’ятками, відкритими для відвідування туристів, стали 4 маяки в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.

 

У Запорізькій області, у Бердянську, є два маяки. Той, що на Нижній косі, функціонує, і раніше був частково відкрит для відвідування. Але з 2014 року, з початком війни на Сході України, доступ до нього для пересічних громадян обмежили. Інший, Верхній Бердянський маяк, вже давно не працює, і зараз профільні відомства працюють над тим, щоб надати споруді статусу пам’ятки, передає «ПРОБердянськ«.

 

Наразі невідомо, як саме будуть оформлювати відкриття маяків. Та у Міністерстві вже запевнили, що на роботі «навігаторів» це не позначиться, адже для їх відвідання розроблять спеціальний графік.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО