Бабине літо 2019: коли і на скільки прийде потепління в Україну

Осінь тільки настала, а вже знову хочеться тепла, тому українці чекають на бабине літо. Читайте далі та дізнайтеся, коли буде потепління в Україні.

 

Бабине літо – осінній період, коли погода стає теплою, сонячною і без опадів. Вважають, що традиційно воно починається 14 вересня і триває два тижні. Проте щороку початок потепління припадає на нові дати.

 

КОЛИ БУДЕ БАБИНЕ ЛІТО В УКРАЇНІ

Розрізняють молоде та старе бабине літо. Молоде бабине літо розпочалося наприкінці серпня й триватиме до 11 вересня. Старе бабине літо припадає на другу половину вересня або ж і на початок жовтня.

 

Взагалі потепління швидше настає та довше триває у місцевостях, де є багато дерев: парки, ліси тощо. Протягом бабиного літа опадає осіннє листя, а павуки плетуть павутину, коли відчувають тепло.

 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА БАБИНЕ ЛІТО

Синоптики прогнозують, що в Україні осіннє тепло не буде довгим. Ще до кінця вересня середня температура сягатиме +20 градусів. Подекуди термометр показуватиме до +28 градусів. Проте погода не буде постійною: теплі дні чергуватимуться з холодами. Перепад температур призведе до дощів, короткотривалих злив по всій Україні. А з жовтня українці відчують різке похолодання.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО