Коли в Україні з'являться спецзнаки і зелені номери

Уже навесні 2020 року Сервісні центри МВС готуються видавати власникам електромобілів спеціальні номерні знаки. 21 серпня Кабмін затвердив план заходів, які необхідно провести для запуску передбачених законом новацій.

 

Як відомо, 11 липня народні депутати 233 голосами затвердили нові правила в Україні, які стосуються електрокарів: вводяться штрафи від 340 до 510 грн. за паркування авто з ДВЗ на місцях для електричних авто, а також ВР зобов'язала органи виконавчої влади почати видавати екомобілям спеціальні держномери, а також ввести в правила дорожнього руху три нових знака. Новий закон вступить в силу з початку 2020 року.

 

Варто відзначити, що чиновники не встигають вкластися у визначені терміни. Своєю постановою Кабмін зобов'язав МВС, Мінрегіон, Моз і Держнс до 10 лютого 2020 року розробити і внести зміни в існуючі Державні технічні стандарти. Зокрема, в них повинні з'явитися вимоги до дизайну знаків "Для електромобілів", "Крім електромобілів", "Станція зарядки електромобілів". А також спеціальним зеленим держномером.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО