В Україні створять агенцію з контролю якості медичної освіти

У середу уряд ухвалив зміни до положення про систему безперервного професійного розвитку медиків, відтак в Україні створять агенцію з контролю якості медичної освіти.

 

"Кабінет міністрів України ухвалив зміни до Положення про систему безперервного професійного розвитку лікарів. Це дозволить затвердити вимоги до заходів безперервного професійного розвитку, створити агенцію, що контролюватиме якість надання освітніх послуг для медиків, а також запустити новий принцип фінансування, коли гроші на професійний розвиток підуть за лікарями", - йдеться у повідомленні.

 

Уточнюється, що агенція контролюватиме якість роботи провайдерів освітніх послуг за чіткими параметрами, затвердженими МОЗ України.

 

"Лікарі отримають доступ до переліку заходів таких перевірених провайдерів, а держава - інструмент контролю якості демонополізованого ринку професійного вдосконалення медиків. Конкурентне середовище сприятиме розвиткові провайдерів, підтримці культури доброчесності та дотриманню високих стандартів, адже порушення вимог до освітніх компонентів заходу чи наявність комерційних зловживань призводитиме до виключення провайдерів з реєстру", - зазначили у МОЗ.

 

Наголошується, що зміняться принципи фінансування професійного розвитку лікарів.

 

"Зараз йдеться фактично про утримання закладів та факультетів післядипломної освіти. За новими правилами “гроші підуть за лікарями” - на ті освітні заходи, які цікавлять конкретних лікарів та покращують конкретну лікарську практику", - повідомили у МОЗ.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО