Українські готелі і санаторії перевернуть догори дриґом

У ДСНС планували у липні перевірити одеський готель «Токіо Стар», у якому сталася пожежа, але представник ДСНС не був допущений до перевірки.

 

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив негайно почати масштабні перевірки місць відпочинку громадян, насамперед готелів і санаторіїв.

 

У Державній службі з надзвичайних ситуацій планували в липні перевірити одеський готель «Токіо Стар», в якому сталася пожежа, але представник ДСНС не був допущений до перевірки через зміну власником права власності готелі.

 

«Державною службою з надзвичайних ситуацій в цьому році було заплановано проведення в липні перевірки зазначеного готелю. Але разом з тим, що власник змінив форму власності, наш представник, працівник Державної служби з надзвичайних ситуацій на перевірку не був допущеним”, – сказав заступник директора Департаменту попередження надзвичайних ситуацій ДСНС України Павло Афанасьєв на брифінгу в Києві.

 

Він додав, що про це було складено акт про недопуск для інформування відповідних органів та інстанцій. Крім того, за словами Афанасьєва, станом на 10:00 причини пожежі ще з’ясовуються.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО