В Україні надрукують книгу про навмисні та серійні вбивства

В Україні видадуть унікальну монографію, яка допоможе правоохоронцям.

Автори майбутньої книги сподіваються, що їх праця допоможе законодавчо ввести поняття “серійне вбивство”.

У ході презентації монографії “Теоретичні основи розслідування умисних вбивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці” вчені – автори книги висловили надію, що видання їх роботи стане каталізатором в питанні зміни в законодавстві в частині введення поняття “серійне вбивство”.

“Матеріали для книги почали збиратися ще на початку 80-х років. З усього розмаїття умисних вбивств були виокремлені найбільш проблематичні в методологічному аспекті розкриття: вбивства, пов’язані з вибуховими пристроями та зброєю, вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини, вбивства, пов’язані з розчленуванням трупа, серійні вбивства і вбивства на замовлення “, – розповів один з авторів монографії, академік, доктор юридичних наук, професор Олександр Саінчин в ході презентації.

Він підкреслив, що в законодавчому полі не закріплено поняття “серійний вбивця”, що значно ускладнює роботу по розкриттю такого роду злочинів і недопущення покарання невинних.

Саінчин нагадав, що для України це законодавче закріплення є важливим, оскільки за вбивство 118 чоловік серійним вбивцею Сергієм Ткачем були засуджені й відбували покарання 11 невинних людей.

“Україна є винятковою державою, де розплодилися, якщо можна так сказати, серійні вбивці. Чикатило, Онопрієнко, Ткач – це наша земля. Що це за феномен і як так – ми досі не знаємо “, – зазначив учений.

Ще один автор монографії – доктор юридичних наук, професор кафедри галузевого права Олександр Сотула розповів, що він є членом підгрупи по внесенню змін до кримінального законодавства і створення нового Кримінального кодексу.

“Всі ті пропозиції, які написані в нашій праці, винесені на розгляд комісії, яка буде приймати рішення в частині необхідних змін в кримінальному законодавстві”, – пояснив він.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО