Потрібно визнавати власні помилки: Супрун дала нові поради нардепам

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун дала ще кілька порад депутатам дев’ятого скликання Верховної Ради України.

 

“Друга частина порад для народних обранців Верховної Ради України 9-го скликання також стосується здоров’я. Але саме здоров’я інституту, в якому вони будуть працювати, і всієї України загалом”, – пише Супрун.

 

“Розберіться хто конкретно за що відповідає. Не будьте популістами, які просто поспішають першими звинуватити когось у всіх проблемах світу. Вивчіть повноваження і процедури ключових державних органів. Не влаштовуйте спам з листами на всіх підряд щодо тієї чи іншої проблеми. Це неповага до часу людей та марнування коштів платників податків”, – закликає в. о. міністр охорони здоров’я.

 

Чиновниця зазначила, що потрібно бути експертом в області, в якій нардеп буде входити в комітет. “Глибоко все досліджуйте і постійно вчіться новому. Прислухайтеся до думки громадськості та експертів. Будьте відкритими, не обмежуйтесь формальною парламентськими круглими столами”.

 

“Тренуйтеся чути. Це заощаджує дуже багато часу і енергії. Намагайтеся частіше бути в ролі того хто слухає, а не того, хто говорить”, – повідомила вона.

 

Супрун також закликала майбутніх нардепів визнавати свої помилки, пройти курси дебатів і аргументації і мати здорове впертість щодо основних цінностей.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО