Верховна Рада продасть свій автопарк

Верховна Рада України може позбутися частини автопарку. Відповідний проект постанови № 10436 про відчуження окремого майна, що забезпечує діяльність парламенту в середу, 10 липня подав народний депутат Павло Кишкар.

 

Повідомляється, що на балансі автобази управління справами Апарату Верховної Ради утримується частина транспортних засобів, які не експлуатуються з підстав надмірних витрат палива.

 

На утримання таких транспортних засобів автобаза щорічно несе певні експлуатаційні витрати, пов’язані, зокрема, з обов’язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, проведення щорічного обов’язкового технічного контролю ТЗ тощо.

 

Придбання та введення в експлуатацію нових легкових автомобілів дасть можливість вивести з експлуатації морально і технічно застарілі моделі легкових автомобілів автобази, котрі з підстав надмірних експлуатаційних витрат є економічно неефективними в експлуатації.

 

Підтримання у справному технічному стані застарілих моделей легкових автомобілів з кожним роком стає більш затратним та потребує додаткового збільшення витрат коштів на їх утримання.

 

З метою економного і раціонального використання бюджетних коштів на утримання транспортних засобів Павло Кишкар вважає за доцільне реалізувати їх.

 

Серед запропонованих до продажу авто наявні п’ять автобусів ЛАЗ 4207, три снігоприбиральні автомобілі ЗИЛ-431412 ПМ, мікроавтобус CHEVROLET SPORT VAN-20, сім легкових автомобілів SKODA Octavia, паливозаправник КАМАЗ-5320АЦ, самоскид КАМАЗ-55102 та навіть два легкових автомобілі Меrcedes-Веnz S-600.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО