В Україні подорожчають міграційні послуги

Незабаром вартість послуг з видачі цивільних і закордонних паспортів в Україні зросте. На засіданні уряду в середу, 24 квітня буде затверджена нова тарифна сітка на відповідні послуги.

 

Якщо в Кабміні не висловлять заперечень, пропоновані зміни вступлять в силу з 1 травня 2019 року. Ініціатор підвищення цін міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у пояснювальній записці зазначив, що в 2017 році витрати міграційної служби (ДМС) зросли до 736 млн грн., у той час як роком раніше становили 463 млн грн. При цьому собівартість послуг зросла на 44,2%.

 

У той же час інфляція в країні знижується, а середні зарплати ростуть, тому, як вважають чиновники, істотної шкоди бюджету українських родин підвищення розцінок на завдасть. У результаті це дасть можливість збільшити надходження від надання відповідних послуг на 278 млн грн., з яких 194 млн грн. направлять в загальні фонди місцевих бюджетів.

 

Уряд пропонує підвищити вартість послуг ДМС за видачу громадянських паспортів в разі їх заміни або втрати (перший раз паспорт громадянину буде видаватися безкоштовно). Крім того, хочуть підвищити розцінки на закордонні паспорти, вид на проживання, проїзні документи і ряд інших посвідчень. Передбачувана вартість послуг складе:

 

Плата за видачу паспорта при заміні документа, у разі втрати:

 

У термін до 20 днів: з 87 до 126 грн.

 

У термін до 10 днів: з 174 до 252 грн.

 

Український паспорт

Плата за оформлення закордонного паспорта (у тому числі в разі втрати):

 

У термін до 20 днів: з 253 до 352 грн.

 

У термін до 7 днів: з 506 до 704 грн.

 

У термін до 3 днів: з 506 до 704 грн.

 

Уточнюється, що ці розцінки є лише частиною загальної вартості оформлення паспорта. Крім цього, українцям потрібно оплатити вартість самого бланка, а також послуги центру, що оформляє документ. Наприклад, у ДП «Документ» послуга з оформлення закордонного паспорту без доплати за терміновість на даний момент стоїть 957,32 грн.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО