"Укрзалізниця" оновила правила

Наразі пасажири можуть перевозити велосипеди у розібраному та упакованому вигляді в плацкартних, купейних вагонах та електричках. А з травня місяця в Україні можна транспортувати велосипеди в Інтерсіті та Інтерсіті+.

 

Представники громадської організації «ВелоПолтава» часто подорожують Полтавською областю. Найзручніший спосіб - потяг або електричка. Юрій Репало розповідає, що він з колегами постійно їздить приміськими та пасажирськими потягами дальнього сполучення. 

 

Юрій Репало, представник ГО «ВелоПолтава»

 

- Зараз розпочався велосезон. То ми майже всі вихідні кудись плануємо і виїжджаємо.

 

Чергова з надання довідок Ірина Матова розповіла про правила перевезення багажу на залізничному транспорті.  

 

Ірина Матова, чергова з надання довідок

 

- Дозволяється ручну поклажу перевозити предмети за своїми розмірами, які не перевищують 36 кг і в сумі 3-х вимірів 200 см, які розміщуються в вагонах поїздів та вільно розміщені ручною поклажею.

 

У пасажирських потягах Укрзалізниці внутрішнього сполучення можна перевозити при собі велосипеди за рахунок норми ручної поклажі. Кожен пасажир має можливість перевозити 36 кілограм багажу, але тільки в розібраному та пакованому стані, не більше одного. Якщо багаж перевищує 14 кг, то треба оплатити за квитанцією ЛУ 12А, щоб він вільно розміщувався на місцях.

 

Юрій з друзями заходить до вагону. Велосипеди розміщують у багажне відділення. 

 

Юрій Репало, представник ГО «ВелоПолтава»

 

- По нових правилах ми повинні тільки перевозити у тамбурі. І один велосипед на один тамбур. Раніше ми платили за велосипед 50 %, а зараз пишуть, що це буде повна вартість.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО