Укрзалізницю чекає масштабна реформа

Укрзалізниця планує змінити свою політику і структуру. Стратегію розвитку держкомпанії до 2023 року Кабмін затвердив на засіданні 12 червня. У стратегії, зокрема, прописана можливість залучення приватних капіталів.

 

"У цій формі співпраці переваги отримають усі стейкхолдери: підприємство та інвестор отримають прибуток, споживачі - нові послуги, держава і місцеві органи влади - додаткові робочі місця та податки" - регламентує стратегія.

 

У новій програмі розвитку одним з основних напрямків є клієнтоорінтованість. Тепер найбільш прибуткові клієнти обслуговуватимуться спеціально створеним клієнтським офісом, а приватним пасажирам запропонують нові послуги. У вантажному і пасажирському бізнесах будуть проводити оцінку якості обслуговування.

 

Стратегія також припускає поліпшення безпеки перевезень та умов праці співробітників компанії, проте ніяких точних дій в ній не прописано.

 

Під час презентації стратегії Укрзалізниці, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запропонував в процесі реорганізації компанії перейменувати її регіональні філії.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО