У Росії придбали права на серіал «Слуга народу» із Зеленським

Права на показ серіалу «Слуга народу» в РФ, де раніше був закритий доступ до перегляду серіалу на платформі YouTube, придбала російська компанія «Яндекс».

 

 

За словами представника компанії, серіал стане доступним для перегляду в РФ на сайті «КиноПоиск». Як відомо, в цьому серіалі головну роль зіграв новий президент України Володимир Зеленський.

 

Також стало відомо, що «Яндекс» не придбав ексклюзивні права для показу серіалу в Росії. Це означає, що «Слугу народу» в Росії можна буде побачити і на альтернативних ресурсах.

 

Придбання прав на показ в РФ пов’язано з різким стрибком популярності «Слуги народу» у російських глядачів перед першим туром президентських виборів в Україні. Далі, за словами представника «Яндекса», був пік інтересу наприкінці квітня, коли проходив другий тур виборів. На даний момент інтерес вже спадає, але все ще значно вище, ніж на початку поточного року.

 

Напередодні стало відомо, що серіал «Слуга народу» став недоступним для росіян на Youtube. «Яндекс» придбав права на показ серіалу у міжнародного дистриб’ютора Eccho rights. Контракт набув чинності минулої ночі, і перший сезон доступний на сайті «КиноПоиск».

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО