Від Гройсмана вимагають звільнення Володимира В'ятровича

Народний депутат України Валерій Писаренко має намір звернутися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням звільнити голову Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича. Відповідну заяву Писаренко зробив на своїй сторінці в Facebook.

 

Депутат зазначив, що потрібно вивчити використання бюджетних коштів, а також розглянути можливість початку переслідування стосовно В'ятровича за розпалювання національної ворожнечі та ненависті, а також образа почуттів громадян.

 

"Якщо говорити про переслідування, то швидше за все переслідування буде відносно громадянина В'ятровича, хоча б для початку через умисні дії спрямовані на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями (ст. 161 КК). Окремо треба вивчити використання виділених бюджетних коштів. Приступаємо до вивчення та підготовки відповідних заяв", - написав Писаренко.

Крім того, Писаренко зазначив, що готовий звернутися до Гройсмана з проханням звільнити В'ятровича. 

 

"В понеділок звернуся до Прем'єр-Міністра виправити цю помилку і звільнити В'ятровича або взяти на себе політичну відповідальність за його подальшу роботу. І ще одне, мера Харкова Геннадія Кернеса в образу не дамо", - підсумував Писаренко.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО