Перейменували найбільший порт України

Кабінет міністрів України перейменував порт «Южний» у «Південний». Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 10 квітня.

 

“Найбільший морський порт України «Южний» перейменовано у «Південний». Немає жодної різниці, якою мовою спілкуватися, тому за замовчуванням ставимо у налаштуваннях нації — українську мову”, — йдеться у повідомленні.

 

Що варто знати про порт “Південний”?

Порт “Південний” розташований на узбережжі Чорного моря. Це найбільший та найбільш прибутковий порт України. За підсумками 2015 року порт посів 91-ше місце за вантажообігом серед всіх портів світу.

 

Натепер він виконує завантажувальні, розвантажувальні, допоміжні, переробні і транспортні функції. Крім того, порт надає послуги з відпочинку в санаторії-профілакторії “Портовик” та літній база відпочинку “Лагуна”.

 

Основні напрямки вантажопотоків: Чорноморський і Середземноморський басейн, США, Латинська Америка, Близький Схід, Південно-східна Азія.

 

Нагадаємо, упродовж чотирьох років внаслідок декомунізації в Україні змінено 52 тисячі топонімів.  В результаті декомунізації зроблено багато: 52 тисячі топонімів змінено, переіменовано 987 населених пунктів. Понад 2,5 тисячі пам’ятників вождям комуністичного тоталітарного режиму демонтовано, з них більшість – пам’ятники Леніну.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО