Що зробили з квартирою Януковича у Києві

У хоромах Януковича на Оболонській набережній з'явився новий мешканець.

Елітну київську квартиру Януковича здали в оренду: хто тепер шикує в хоромах "легітимного".

 

Арештовану квартиру колишнього президента України Віктора Януковича, яка розташована на Оболонській набережній в Києві, здали в оренду.

 

Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на слова директора Національного агентства з виявлення, розшуку та управління корупційними активами Антона Янчука.

 

"Квартиру передали в оренду і застрахували", — повідомив Янчук. Однак він не уточнив ціну оренди квартири та хто її орендує. 

 

Водночас Національне агентство з виявлення, розшуку та управління корупційними активами повідомило, що подібну інформацію управитель помешкання може і не повідомляти агентству.

 

Квартира розташована на Оболонській набережній у столиці Україна. Це елітне житло площею 240 квадратних метрів. Ринкова вартість квартири становить 26,9 мільйона гривень.

 

Квартиру у 2015 році конфіскувало Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА). У лютому 2019-го управителем житла обрали компанію "СВМ Консалтинг".

 

У цій квартирі, що знаходиться на Оболонські набережній, Янукович був прописаний ще до того, як став президентом країни. Відомо, що раніше у ній жила коханка президента-втікача Любов Полежай. Після втечі Януковича квартиру опломбувала прокуратура.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО