Служби зайнятості в Україні переходять на роботу онлайн

Уряд пропонує заохочувати роботодавців, які створюють нові робочі місця не тільки для вузькопрофільних фахівців.

 

Протягом року в Україні буде запущено державний онлайн-реєстр вакансій. Разом з цим запрацює інститут кар’єрного радника.

 

Уряд пропонує заохочувати роботодавців, які створюють нові робочі місця не тільки для вузькопрофільних фахівців. Реєстр вакансій буде постійно поповнюватися в режимі реального часу, а сама інформація про вакансію буде доповнена електронним підписом роботодавця.

 

"Роботодавці постійно працюють зі службою зайнятості пліч-о-пліч, і, я думаю, вони швидко спрацюються. Тим більше, що роботодавці самі теж хотіли б, щоб кваліфіковані кадри швидше до них приходили. За електронного підпису для тих, хто шукає роботу, це буде для людини більш-менш навантаження. Зайти на сайт і подивитися де, в якому регіоні, яка робота – це одне, а створювати електронний підпис – не всякий буде цим займатися", – зазначив колишній очільник Державної служби зайнятості.

 

Потрібно зауважити, що державний реєстр, ймовірно, не буде враховувати пропозиції сірого та чорного ринку.

 

Деякі українці вже спробували скористатися новою системою і одразу ж помітили безліч недоліків, про що написали у коментарях під новиною в Facebook.

 

"Основна проблема в тому, що зараз в службі 3/4 вакансій - з мінімальною оплатою труда. Принаймні в регіонах. Цікаві вакансії работодавець може закривати або внутрішнім пошуком, або взагалі без центру зайнятості. І зазвичай так і робить. В чому сенс електронного кабінету, якщо там окрім розрахунку виплати корисного функціоналу іншого й нема? Сходила одна сьогодні на свою голову", - пишуть українці.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Мужская верность
Дата: 23.08.2019 09:00


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО