«Укрзалізниця» розділить пасажирські потяги на класи

«Укрзалізниця» планує розділити пасажирські потяги на три класи за рівнем сервісу: економ, стандарт і комфорт. Для кожного окремого класу буде передбачена свої вартість і рівень обслуговування.

 

Такий поділ потягів необхідний для обґрунтованого підвищення тарифів на використання цього виду пасажирського транспорту. Введення класів перебуває на фінальній стадії. Міністерство інфраструктури попередньо погодило наказ, який дозволить провести поділ. Очікується, що питання вирішиться протягом декількох тижнів. Про це повідомляється на офіційному сайті «Укрзалізниці», з посиланням на інтерв’ю голови правління організації Євгена Кравцова.

 

Зазначимо, що зараз «Укрзалізниця» проводить оновлення пасажирських вагонів. За минулий рік додалося 118 вагонів, а в поточному році планують додати більше 100 пасажирських вагонів. З них 64 будуть після капітального ремонту і ще 46 отримають за контрактом від Крюківського вагонобудівного заводу. Таким чином за два роки «Укрзалізниця» планує поставити на рейки 12 повних складів нових поїздів.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО