Екс-регіонал відсудив у ГПУ компенсацію за "душевні страждання"

Верховний суд постановив виплатити компенсацію за моральний збиток екс-нардепу "Партії регіонів", раніше підозрюваного у сепаратизмі, Володимиру Медянику.

 

Про це йдеться у судових матеріалах.

 

Сума компенсації за незаконне затримання Медяника сягає 9,6 тис. гривень.

 

Зазначається, що у серпні 2016 року Медяника затримали правоохоронці за підозрою у сепаратизмі і тероризмі. Однак у жовтні того ж року проти Медяника справу закрили "у зв’язку з відсутністю доказів провини".

 

У квітні 2017 року екс-регіонал подав до суду на Генпрокуратуру і Держказначейство з вимогою виплатити йому мільйон гривень морального збитку.

 

"В результаті незаконних дій працівників ГПУ позивачеві було завдано моральної шкоди, яка проявилася в його душевних стражданнях, у нього погіршилися нормальні життєві зв'язки, ускладнилися сімейні та сусідські відносини, що негативно вплинуло на стан його здоров'я", – сказано в матеріалах справи.

 

У жовтні 2017 року Печерський райсуд Києва частково задовольнив позов екс-нардепа, та зобов’язав виплатити йому 9,6 тис. гривень. Пізніше Держказначейство подало скаргу, але Верховний суд залишив її без задоволення.  

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО