В Україні планують запровадити особливий ритуал поховання загиблих військових та ветеранів

В Україні потрібно провадити уніфікований ритуал поховання загиблих військовослужбовців та ветеранів. 

 

Про це йшлося під час зустрічі з представниками силових структур, фахівцями Українського інституту національної пам'яті та радником заступника голови Адміністрації Президента Василем Павловим, повідомила на своїй сторінці у Facebook міністр у справах ветеранів Ірина Фріз. Вона пропонує створити робочу групу для обговорення алгоритму дій, що дозволить врегулювати питання, пов’язані з церемоніалом поховання. 

 

"Ми маємо впровадити систему, яка передбачатиме чіткий механізм дій від порядку оповіщення до захоронення. Це питання для нас є пріоритетним, адже я маю багато звернень як від діючих військовослужбовців, так і від ветеранів щодо необхідності процедурного врегулювання, яке б відповідало належному вшануванню пам’яті наших воїнів", - пише міністр. 

 

"За словами співробітника Українського інституту національної пам’яті Pavlo Podobied проект церемоніалу для обговорення вже прописано. Також було обговорено питання щодо необхідної уніфікації військових секторів на кладовищах. В першу чергу це стосується кладовищ Дніпропетровської, Запорізької та Луганської областей, на яких було поховано військових, серед яких є й станом на сьогодні ще не ідентифіковані", - повідомила Фріз. 

 

За її словами, всі учасники зустрічі одностайно погодилися з тим, що впроваджений ритуал має розповсюджуватися на всіх захисників, які віддали життя захищаючи суверенітет і незалежність України в різні часи.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО