Суд у Лондоні визнав, що у Порошенка є підстави позиватися проти BBC щодо наклепу

Раніше президент України Петро Порошенко подав до суду на британського суспільного мовника BBC за наклеп. Приводом стала публікація про те, що Порошенко нібито заплатив за зустріч із президентом США Дональдом Трампом 300 тисяч фунтів.Суд у Лондоні визнав, що у Порошенка є підстави позиватися проти BBC щодо наклепу.

 

Так, зазначається, що представники Петра Порошенка на слуханні 7 лютого заявили, що репортаж «Бі-бі-сі», на їхню думку, повністю неправдивий, тому що створює враження причетності українського президента до корупційних дій, але голова держави цю причетність відкидає.

 

Позиція захисту «Бі-бі-сі» базувалась на тому, що в матеріалі прямо не говориться про те, що сам Петро Порошенко причетний до можливого хабаря.

 

Але українська сторона вважає, що репортаж «Бі-бі-сі» підводив аудиторію до думки, що Порошенко особисто «міг знати, або навіть розпорядитися про виплату» винагороди Майклу Коену за організацію зустрічі з Трампом. У своєму матеріалі «Бі-бі-сі» посилалось на неназвані джерела у справі колишнього особистого адвоката Дональда Трампа - Майкла Коена.

 

«На попередньому слуханні Високого суду у Лондоні суддя визнав, що адвокати президента України Петра Порошенка мають достатні аргументи для судового розгляду скарги на Британську телерадіомовну корпорацію (Бі-бі-сі) про наклеп», - йдеться в повідомленні «Голосу Америки».

 

Нагадаємо, що 23 травня 2018 року на каналі BBC One і на сайті медіа вийшов матеріал, в якому стверджувалось, що посередники, які нібито діяли від імені Порошенка, здійснили таємний платіж Майклу Коену, який тоді був особистим адвокатом Трампа, для організації переговорів лідерів двох країн.

 

Представники українського президента наголосили, що інформація в новині не відповідає дійсності та шкодить репутації Петра Порошенка.

 

Президенти зустрілися на Українсько-американському саміті у червні 2017 року. Цю подію пан Порошенко назвав «важливим візитом», під час якого обговорювалися питання військової співпраці.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО