У Раді пропонують розробити держпрограму для боротьби із продажем ліків в Інтернеті

Проблема несанкціонованого продажу ліків у мережі Інтернет зумовлена відсутністю за це покарання з одного боку, а з іншого боку українці самі ризикують, розуміючі, що в мережі можуть придбати неякісний товар. Про це розповів народний депутат Олег Барна.

 

За його словами, аби комплексно підійти до вирішення цієї проблеми має бути розроблена державна програма з протидії Інтернет торгівлі ліками.

 

“Дійсно, в Інтернеті ліки продаються неконтрольовано. Тому треба розробити державну програму щодо належного контролю за торгівлею неспеціалізованими закладами, тобто — через Інтернет.

 

Крім того, відповідно до статусу і повноважень, департамент кіберполіції більше звертає увагу на порушення у сфері, пов’язаній із кримінальними діяннями. Але якщо є факти про продаж неякісних ліків в Інтернеті — вони б повинні були реагувати на це, як і будь-які інші правоохоронні органи. Для цього треба писати заяву у правоохоронні органи і розповісти де такі ліки були придбані”, — сказав політик.

 

Разом з тим, на думку Барни, українці часто свідомо йдуть на ризик та купують неякісні ліки у мережі.

 

“У нас люди самі не схочуть вчити, що таке кібербезпека, як відрізнити фейкові реклами, фейкові підприємства. І у такому разі, жодні правоохоронні органи не справляться із проблемою. У нас безліч фальшивих фірм, які хочуть надурити людей, тому тут важливо звернути увагу і на комп’ютерну і на цифрову грамотність населення”, — резюмував він.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО