«1+1 медіа» досі оскаржує заборону серіалу «Свати»

Група «1+1 медіа» досі оскаржує заборону на показ серіалу «Свати» виробництва Студії «Квартал 95».«1+1 медіа» досі оскаржує заборону серіалу «Свати».

Про це повідомив генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

 

За його словами, судові засідання неодноразово відкладалися. «Тому що СБУ намагається приховати причину, з якої серіал заборонили, – сказав він. – Ми просимо дати папір, на підставі якого було ухвалено таке жорстке рішення. Суть у тому, що якщо нам стане відомо, з якої причини ухвалено рішення про заборону, публіці стане відомо, як приймаються рішення про заборону. Ми, в принципі, здогадуємося, на підставі чого було ухвалено рішення. Реальних підстав для його заборони немає. Як виявилося, можна просто "зголити" продукт, який дає 10% рейтингу для одного з провідних телеканалів».

 

Олександр Ткаченко також висловив претензії до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо подвійних, на його думку, стандартів у регулюванні показу серіалів: «Наприклад, чому Держкіно продовжує видавати прокатні посвідчення на серіали, які вироблені спільно з державою-агресором, а Нацрада ніяк на це не реагує. А “Сватів” показувати не можна».

 

Він також заявив, що «за останньою версією Нацради, якщо серіал вироблено на замовлення українського телеканалу разом з державою-агресором, то його транслювати можна. А якщо серіал старий купили, припустимо, у Film.ua, то його показувати не можна, тому що він не вироблявся на наше замовлення».

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО