Перший мільйон у 2019 році виграли у Чернівцях

У неділю, 6 січня, під час першого тиражу державної лотереї "Лото-Забава" 2019 року було виграно 1 млн грн. Про це повідомив оператор державних лотерей "М.С.Л.".

 

Виграшний білет №0084506 продано у чернівецькому кіоску "М.С.Л." за адресою: вул. Героїв Майдану, 9.

 

"На гру у лотерею новоспечений багатій витратив усього 10 гривень, завдяки чому став не тільки першим мільйонером 2019 року, але й 313-м за всю історію існування "Лото-Забава", - розповіли в "М.С.Л."

 

Переможця запрошують приєднатися до закритого “КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ “М.С.Л.”, а також скористатися VIP-програмою “Два дні з життя мільйонера”, розрахованою на двох осіб.

 

"Усіма перевагами членства у "КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л." уже скористалися чимало багатіїв, серед яких Оксана Сорокіна та її свекруха Надія Андріївна. Гості провели незабутні вихідні у столиці протягом 8-9 грудня 2018 року. Упродовж уїк-енду на гостей з Харківщини очікували індивідуальна екскурсія Києвом усіма найгарнішими та найцікавішими місцями, професійна фотосесія, частування у статусних ресторанах, проживання у готелі у центрі Києва, а родзинкою програми став візит до "Зимової країни" на ВДНГ", - нагадали в "М.С.Л.".

 

Зазначимо, що Оксана Сорокіна вирішила частину лотерейного виграшу віддати на благодійність.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО