МВС розписало нові вимоги до реєстрації "євроблях"

Реєстрацію авто необхідно проводити у разі його ввезення в Україну на понад 30 діб, раніше ж реєстрували транспортний засіб, якщо ввезення в Україну було на більш ніж 2 місяці.

Про це інформує прес-служба МВС у Facebook.

 

“Друзі, змінилися вимоги до реєстрації тимчасово ввезених транспортних засобів на територію України”, - йдеться у повідомленні.

 

Так, у інфографіці зазначається, що змінилося наступне: реєстрацію авто необхідно проводити у разі його ввезення в Україну на понад 30 діб, раніше ж реєстрували транспортний засіб, якщо ввезення в Україну було на більш ніж 2 місяці.

 

Окрім того, замість обміну іноземних свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу та номерних знаків на національні (іноземні зберігалися у ТСЦ МВС), наразі відбуватиметься видача власнику авто лише тимчасового реєстраційного талону.

 

Також, як зазначається, якщо раніше поверталося національне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерних знаків на заміну іноземних після закінчення терміну, то нині при виїзді з території України тимчасовий реєстраційний талон не повертатиметься.

 

У МВС уточнили, що змін не зазнало здійснення реєстрації на термін, зазначений у митних документах.

 

 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО