У зв’язку з подіями в Азовському морі Збройні сили України приведено в повну боєготовність

 

Українські війська приведено у повну бойову готовність через агресію Російської Федерації на Азовському морі щодо кораблів ВМС України

 

Рішенням Ради національної безпеки і оборони України щодо введення воєнного стану в країні всі військові сили приведено у повну бойову готовність. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

«На підставі рішення РНБО України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генштабу – головнокомандувач ЗСУ віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин ЗСУ у бойову готовність “повнаˮ», - зазначається у повідомленні.

 

Нагадаємо, що сьогодні вночі у країні було введено воєнний стан. Причиною цього стала агресія Росії щодо українських суден поблизу Керченської протоки. Внаслідок ворожої атаки шестеро українських моряків поранено. У свою чергу РФ звинуватила Україну в порушенні її територіальних вод, а також підтвердила факт обстрілу та затримання українських кораблів із 23 військовослужбовцями на борту.

 

Президент України Петро Порошенко підтримав запровадження війскового стану.

 

Додамо, що вчора, 25 листопада, українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси та прямували до порту Маріуполя. При проходженні через Керченську протоку російське судно протаранило український буксир, пошкодивши його.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Рахат-лукум за 15 минут
Дата: 02.04.2020 11:01


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО