Порошенко підписав закон про рівні права чоловіків і жінок в армії

У п'ятницю, 12 жовтня, президент Петро Порошенко підписав закон, який забезпечуватиме рівні права і можливості жінок і чоловіків під час проходження військової служби.

 

За повідомленням прес-служби президента, реалізація закону, який 6 вересня ухвалила Верховна Рада, сприятиме підвищенню рівня правового захисту військовослужбовців-жінок, а також збільшенню їхньої кількості на військовій службі, зокрема, на вищих військових посадах. Документом надаються рівні можливості особам обох статей щодо укладення контракту на проходження військової служби, та визначається, що жінки можуть укладати контракт на проходження військової служби до досягнення граничного віку перебування на ній.

 

Нагадаємо, що 6 вересня Верховна Рада проголосувала за те, щоб зрівняти у правах в армії жінок і чоловіків. Відповідний законопроект, який стосується Збройних сил України та інших військових формувань, у другому читанні та в цілому підтримали 247 народних депутатів. Документом скасовуються необґрунтовані обмеження щодо служби жінок у військовому запасі та проходження військових зборів чоловіками та жінками.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО