Єдиний адресний реєстр створять в Україні

Сьогодні, 10 жовтня, Кабінет міністрів України створив міжвідомчу робочу групу, яка працюватиме над питанням створення Єдиного адресного реєстру України.

 

Відомо, що до складу групи увійшли представники Мін’юсту, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства аграрної політики та продовольства, Держгеокадастру, Державної міграційної служби та Київради.

 

Члени групи координуватимуть дії виконавчих органів під час підготовки пропозицій щодо створення Єдиного адресного реєстру України, готуватимуть самі пропозиції, братимуть участь у розробці відповідних проектів актів і вирішуватимуть проблемні питання, пов’язані зі створенням такого реєстру.

 

Адресний реєстр буде відкритим інформаційним ресурсом та міститиме відомості про адреси, у тому числі реквізити документів про присвоєння, зміну і анулювання адрес. Також нова електронна система допоможе уникнути афер із нерухомістю, адже унеможливить реєстрацію одного й того самого об’єкта за різними адресами.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО