У РАДІ ПРОПОНУЮТЬ ЗАКОНОДАВЧО ЗАБОРОНИТИ ІДЕЮ "РУСКОГО МІРА"

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект про внесення змін до закону про декомунізацію щодо засудження та заборони ідеї "руского міра" в країні.

 

Станом на 1 жовтня законопроект №9139 направлено на розгляд комітету.

 

"Проект Закону спрямований на засудження "російського світу" ("руского міра") як форми націонал-соціалізму (нацизму) як ключового концепту російської національної ідеї, яка є ідеологічнім виправданням російського шовінізму, імперіалізму і військової агресії проти країн-сусідів", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

 

Ініціаторами цього документу стали депутати Олександр Шевченко, Віктор Шевченко, Валентин Дідич, Ірина Костанкевич, Олександр Дубінін та Тарас Батенко. На їхню думку, саме ідеї та концепція "руского міра" стали причиною втрати українських територій та початку війни на Сході.

 

Поняття "руского міра" законодавці у своєму проекті визначають так: "російський світ" ("рускій мір") – форма націонал-соціалізму (нацизму), російська неоімперська геополітична, культурно-історична ідея міжнародного та міждержавного співтовариства, об’єднаного причетністю до Росії і прихильністю до російської мови та культури, під гаслами єднання та захисту носіїв російської мови та культури, православної віри, спільної історичної пам’яті та спільних поглядів на суспільний розвиток.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО