Україна посіла 24-те місце в рейтингу за "силою паспорту"

Паспорт громадянина України гарантує безвізовий в'їзд до 90 країн, ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибутті. Паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн.

 

Український паспорт посів 24-те місце у рейтингу Global Passport Power Rank 2018 за спектром можливостей, які надає своєму власнику.

 

За даними рейтингу, паспорт громадянина України гарантує безвізовий доступ до 90 країн, передає радіо Свобода. Ще в 41 країні українці можуть отримувати візу по прибутті, а для поїздок до 67 держав мусять оформляти візу завчасно. Згідно зі звітом за 2017 рік, Україна посилила позиції в рейтингу за рахунок безвізового доступу до 34 країн. Серед країн, для відвідин яких українцям все ще потрібна віза – Японія, США, Великобританія, Ірландія та Китай.

 

Перше місце в цьогорічному рейтингу посів паспорт громадянина Сингапуру – його власники можуть подорожувати без віз до 127 країн, і лише в 32 мають оформлювати візу. В червні цього року набув чинності безвізовий режим між Україною та Антигуа і Барбудою.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО