Три українських міста планують повністю перейти на відновлювальну енергетику

Очільники Житомира, Кам'янця-Подільського і Чорткова ухвалили меморандум про поступовий перехід енергосистем на відновлювальні джерела енергії.

 

Про це повідомили в міжнародній неурядовій кліматичній організації 350.org, створеній з метою залучення уваги громадськості до антропогенних змін клімату, з якою очільники міст і підписали документ.

 

Зокрема, сьогодні, 7 вересня, два українських міста – Чортків та Кам'янець-Подільський – публічно заявили про мету перевести енергосистеми міст на 100% відновлювані джерела енергії до 2050 року.

 

"Мер м. Чортків Володимир Шматько та секретар міської ради м. Кам'янець-Подільський Дмитро Васильянов, засвідчили свою амбітну мету підписанням меморандуму з Міжнародною кліматичною організацією 350.org – Україна. Така ціль означає скорочення споживання енергії містом, відмову від викопного палива та поступовий перехід енергобалансу міста на ВДЕ", – зазначили в організації.

 

На підписанні був присутній і мер Житомира Сергій Сухомлин, який зробив таку ж заяву в кінці червня 2018 року та підписав меморандум. Житомир – перше місто в регіоні Східна Європа – Кавказ – Центральна Азія, яке починає публічний процес енергетичного переходу в місті на ВДЕ.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО