Суд зняв арешт з нерухомості брата Арбузова

Вчора Печерський районний суд Києва скасував арешт нерухомості, яка належить братові колишнього першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова Вадиму Баголі. Про це йдеться в ухвалі суду.

 

“Суд ухвалив: скасувати арешт, накладений ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 15 лютого 2016 року на об’єкти нерухомого майна, що належить на праві приватної власності Баголі Вадиму Вікторовичу”, — йдеться в ухвалі суду.

 

Варто зазначити, що цим рішенням знято арешт із двох земельних ділянок площею 0,1199 га та 0,1365 га, житлового будинку площею 313,3 кв м, двокімнатної квартири, підвального приміщення площею 124,8 кв м, нежитлового вбудованого приміщення площею 396,4 кв. м, вбудованого приміщення площею 91,4 кв м.

 

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва не задовольнив клопотання захисту екс-голови Національного банку України Сергія Арбузова про скасування арешту рахунків його дружини Ірини в чотирьох банках на суму понад 140 млн грн у межах кримінального провадження за підозрою Арбузова у розтраті 220 млн грн держкоштів для телеканалу “БТБ”.

 

Раніше Печерський районний суд скасував арешт майна батька та матері Сергія Арбузова.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО