Кабмін затвердив стратегію міграційної політики до 2025 року

Уряд затвердив та оприлюднив план заходів на 2018-2021 роки щодо реалізації Стратегії державної міграційної політики України на період до 2025 року.

 

Відповідне розпорядження розміщене на Урядовому порталі.

 

Зазначається, що Стратегія державної міграційної політики України до 2025 року буде реалізовуватися у 2 етапи.

 

Перший етап, розрахований на 2018-2021 роки, спрямований загалом на вдосконалення нормативно-правових актів у сфері міграції та розв'язання нагальних проблем в окремих сферах міграції та щодо окремих категорій мігрантів.

 

На цьому етапі зусилля органів державної влади будуть спрямовані на формування та реалізацію державної міграційної політики, яка, як очікується, позитивно вплине на консолідацію української нації та безпеку держави, сприятиме задоволенню потреб економіки в робочій силі, відповідатиме міжнародним стандартам і міжнародним зобов’язанням України.

 

Читайте також: Міграційна політика Трампа поки "не зачіпає" українців — Чалий

Згідно з повідомленням, під час реалізації плану заходів буде вжито заходів щодо привернення уваги до міграційних проблем, спрямування і згуртування суспільства з метою їх розв’язання, забезпечення взаємозв’язку міграційної політики з іншими сферами діяльності держави, перехід від політики реагування у відповідь на внутрішні та зовнішні чинники у сфері міграції до більш активної і цілеспрямованої політики.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО