Янукович оскаржує в суді надання йому безплатних адвокатів

Екс-президент України Віктор Янукович оскаржує в Окружному адміністративному суді Києва надання йому двох безплатних адвокатів у справі за обвинуваченням у державній зраді. Про це повідомляє прес-служба суду.

 

“Окружним адміністративним судом міста Києва розглядається справа за позовом Віктора Януковича до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві”, — йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, позивач просить суд визнати протиправними дії Регіонального центру щодо призначення Віктора Овсяннікова та Юрія Рябовола для надання Януковичу безплатної вторинної правової допомоги та надання адвокатам вказівок щодо дій в межах доручень.

 

Також позивач просить суд визнати протиправними та скасувати відповідні доручення.

 

Водночас Янукович просить суд зобов’язати центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги утримуватися від дій щодо залучення та видачі доручень адвокатам Центру для здійснення будь-яких дій в його інтересах без особистого звернення та погодження з ним.

 

Разом з цим представник позивача надіслав до суду заяву, в якій просить суд зупинити дію доручень Центру щодо призначення Овсяннікова та Рябовола для захисту Януковича. А також заборонити центру видавати доручення адвокатам для здійснення будь-яких дій в інтересах Януковича та заборонити Овсяннікову, Рябоволу або іншим адвокатам вчиняти юридичні дії від імені та в інтересах Януковича.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО