Гройсман потролив Ляшка і Тимошенко у Раді

Прем'єр Володимир Гройсман подякував лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшку та лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко за критику і позафракційним нардепам за те, що вони ніколи не голосують. Про це він сказав під час години питань до уряду.

 

"Ми з вами змогли об'єднатись, коли ставало питання приймати державницькі питання у цій залі. Сформували перелік 35 економічних законів, дев'ять з яких прийняла Рада в цілому. П'ять - у першому читанні. Основою сильної незалежної країни є національна економіка. Нову сесію маємо присвятити її зміцненню, економічному зростанню і формуванню якісного майбутнього.

 

Хочу подякувати нардепам із "Блоку Петра Порошенка". За підтримку, розуміння і згуртованість. Дякую "Народному фронту" за позицію і підтримку. Хочу подякувати Олегу Валерійовичу Ляшку за критику та ініціативи. І фракції "Батьківщина" теж. Дякую "Волі народу", "Самопомочі", групі "Відродження". Позафракційним нардепам, які ніколи не голосують".

 

Гройсман побажав нардепам згуртуватись навколо економічних законів.

 

"Розумію, що розпочинається виборча кампанія. Але поки кандидати будуть змагатись, маємо демонструвати абсолютну згуртованість щодо прийняття правильних рішень. Багато хто прогнозує, що у виборчий період парламент не працює. Але у нас є можливість сказати, що ми служимо українському народу. Не виборам, а виборцям. Викликів є багато. Можемо дати чітку відповідь.

 

Дякую за вчорашнє рішення про Антикорупційний суд, яке об'єднало зал. Це вимога українського суспільства. Це дає можливість сказати, що ми мріємо про перебудову і маємо конкретні кроки до справедливої держави. Коли говорив, що складу з себе повноваження, це не було блефом. Якщо зробимо спільно цей крок, можемо претендувати на довіру людей. Я залишаюсь працювати. На наступні 15 місяців є насичені плани та багато запитів від українського суспільства. Хочу закликати усіх об'єднуватись. Головний виклик — боротьба із тіньовими схемами".

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО