Прем'єр за три місяці налітав Україною майже на 850 тисяч гривень

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України перерахував ДАП "Україна" за перельоти української урядової делегації на чолі з Прем'єр-міністром України 93 901,21 гривні. Про дані трансакції стало відомо із Єдиного веб-порталу використання публічних коштів.   

 

Це оплата за послуги з авіаперевезення офіційних делегацій, що відбувалися у травні та червні за маршрутами: Київ-Тернопіль-Вінниця-Київ, Київ-Харків-Київ, Київ-Вінниця-Київ, Київ-Ужгород-Київ.    Володимир Гройсман вперше у житті побував на Закарпатті, на Вінниччину їздив із дружиною, де брав участь у відкритті міжнародного оперного фестивалю, а ще інспектував дороги, був на Дні поля та саду.   

 

У кінці травня та впродовж червня за авіаперельоти цими маршрутами було вже сплачено 604 581,79 гривні. А загалом за останні три місяці польоти Україною делегацій на чолі з Прем'єр-міністром обійшлися у 848 252,54 гривні.   Загалом договором, який Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України уклав із ДАП "Україна" у лютому цього року, передбачено надання послуги повітряних перевезень спеціальними рейсами на повітряних суднах цивільної авіації України Прем'єр-міністра України на чолі урядових делегацій на суму 15 мільйонів гривень. Із них 3 150 000 гривень – у межах України.   

 

До слова, учора Державне управління справами заплатило ДАП "Україна" за переліт делегації на чолі з Президентом до Брюсселя. Йдеться про суму 862 183 гривні.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО