Український суд визнав документ "ЛНР"

Татарбунарський райсуд Одеської області визнав особу померлою на підставі документа, виданого самопроголошеною владою "Фактично ввели санкції": "ДНР" обмежила ввезення підакцизних товарів з "ЛНР" "Фактично ввели санкції": "ДНР" обмежила ввезення підакцизних товарів з "ЛНР" терористичної організації "ЛНР".

 

Як повідомляється на офіційному сайті "Судова влада України", до суду звернулася громадянка, яка поінформувала про смерть свого чоловіка 30 вересня 2017 року в місті Молодогвардійськ Луганської області.

 

Для реєстрації смерті чоловіка заявниця звернулась до Станично-Луганського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, але отримала письмову відмову у проведенні такої реєстрації.

 

Підставою для відмови стало те, що наданий для реєстрації смерті документ, а саме, свідоцтво про смерть, не є визначеним центральним органом виконавчої влади документом, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я та підтверджує факт смерті.

 

Документи оформлені органами, установами та організаціями, які розташовані на території непідконтрольній українській владі, ставлять під сумнів легітимність оформлення свідоцтва про смерть", - зазначається в повідомленні.

 

Але, "з метою захисту прав і свобод заявниці, рішенням Татарбунарського районного суду заяву громадянки щодо встановлення факту смерті громадянина України було задоволено".

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...

влажность:

давление:

ветер:
МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА - ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО