У Гаазі оприлюднили результати розслідування по агресії РФ в Україні

Фату Бенсуда, що є прокурором Міжнародного кримінального суду (МКС) оприлюднила свою доповідь попереднього розслідування подій в Україні часів Революції Переваги, анексії Кримського півострова і початку агресії Росії проти України на Донбасі.

Щорічна доповідь прокурора містить в собі результати розслідування за період з 1 жовтня 2016 року по 30 листопада 2017 го. Зокрема, в тексті документа, який описує вказаний період, йдеться: «Озброєні люди у військовій формі без розпізнавальних знаків захопили урядові будівлі в Сімферополі, в тому числі і будівля парламенту Криму. Це стався 27 лютого 2014 го. Пізніше в РФ визнали, що військовий персонал Росії брав участь у встановленні контролю над Кримським півостровом».

Що стосується конфлікту на Донбасі, який так активно в Кремлі намагаються представити, як внутрішній, то в документі зазначається: «Канцелярія прокурора привела також і додаткові відомості, які незаперечно вказують на факт існування прямого бойового протистояння між збройними силами РФ і ВСУ, з чого випливає, що найпізніше з 14 липня 2014 го на Донбасі був міжнародний збройний конфлікт».

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО